Bolu’ya 17 hekim ataması yapıldı
SAĞLIK, 22 Nisan 2021 13:04AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Bolu’ya yapılan 17 hekim ataması ile ilgili açıklamalarda bulundu.
![Bolu’ya 17 hekim ataması yapıldı](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/bolu-ya-17-hekim-aramasi-yapildi-524.png)
BOLU - AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Bolu’ya yapılan 17 hekim ataması ile ilgili açıklamalarda bulundu.
“EN İYİ SAĞLIK HİZMETİ VERMEK ADINA ÇALIŞIYORUZ”
AK Parti Bolu İl Başkanı Güner, “AK Parti iktidarının başladığı 3 Kasım 2002 tarihinden bu yana geçen süre zarfında ülkemiz, her alanda kalkınma hamlesi gerçekleştirerek 2023 hedefleri ile birlikte 2053 ve 2071 vizyonlarına uygun şekilde yoluna emin adımlarla devam ediyor. İktidarımız döneminde sağlık alanında da adeta bir mucizeye imza atılarak ülkemiz, bölgenin sağlık üssü haline gelmiş bu alanda dünyanın gıpta ile baktığı bir noktaya ulaşmıştır. Bu bağlamda Türkiye’nin dört bir tarafında olduğu gibi Bolumuz’da da ‘sağlık her şeyden önemlidir’ diyerek vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini verebilmek adına çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz” dedi.
“17 HEKİM BOLUMUZA HAYIRLI OLSUN”
Söz konusu hedefler doğrultusunda Bolu’ya 17 doktor ataması yapıldığının müjdesini veren Suat Güner, “Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) ataması ile ilimize 1 beyin cerrahi, 1 çocuk nöroloji, 1 yoğun bakım, 1 göz branşında olmak üzere 4 uzman hekim ile 13 pratisyen hekim olmak üzere toplamda 17 hekim ataması yapıldı. Bolu’muzda göreve başlayacak olan hekimlerimize ve Bolulu hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu atamalarda emeği geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya ve milletvekillerimiz Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü’ye teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
SAĞLIK, 22 Nisan 2021 13:04
Yorumlar (0)
![Özcan, Köyler Ligi Futbol Turnuvası müsabakalarını izledi](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/ozcan-koyler-ligi-futbol-turnuvasi-musabakalarini-izledi-1740.jpg)
Özcan, Köyler Ligi Futbol Turnuvası müsabakalarını izledi
![İsmail Akgül sert konuştu, "Helalleşmeyeceğiz hesaplaşacağız"](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/ismail-akgul-sert-konustu-quot-helallesmeyecegiz-hesaplasacagiz-quot-1739.jpg)
İsmail Akgül sert konuştu, "Helalleşmeyeceğiz hesaplaşacağız"
![Yunus Emre İHO'da aşure günü etkinliği](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/yunus-emre-iho-da-asure-gunu-etkinligi-1738.jpg)
Yunus Emre İHO'da aşure günü etkinliği
![Tekke Barajı 2025'e ertelendi](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/tekke-baraji-2025-e-ertelendi-1737.jpg)
Tekke Barajı 2025'e ertelendi
![Mudurnu'da kümes yangını](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/mudurnu-da-kumes-yangini-1736.jpg)
Mudurnu'da kümes yangını
![Bolu Muhtarlar Derneği yeni başkanını seçti](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/bolu-muhtarlar-dernegi-yeni-baskanini-secti-1735.jpg)
Bolu Muhtarlar Derneği yeni başkanını seçti
![Akaryakıt istasyonunda yangın](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/akaryakit-istasyonunda-yangin-1734.jpg)
Akaryakıt istasyonunda yangın
![Yolcu otobüsü alev alev yandı](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/yolcu-otobusu-alev-alev-yandi-1733.jpg)
Yolcu otobüsü alev alev yandı
![Öğrencilerden ulaşım zamlarına tepki](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/ogrencilerden-ulasim-zamlarina-tepki-1732.jpg)
Öğrencilerden ulaşım zamlarına tepki
![Göynük'te iki katlı ev yandı](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/goynuk-te-iki-katli-ev-yandi-1731.jpg)
Göynük'te iki katlı ev yandı
![Tanju Özcan, camilerde toplanan bağışların kullanımını eleştirdi bu](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/tanju-ozcan-camilerde-toplanan-bagislarin-kullanimini-elestirdi-bu-1730.jpg)
Tanju Özcan, camilerde toplanan bağışların kullanımını eleştirdi bu
![TAYEKS'TE NELER OLUYOR?](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/tayeks-te-neler-oluyor-1729.jpg)
TAYEKS'TE NELER OLUYOR?
![Çaygökpınar bu sene şampiyonluk istiyor](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/caygokpinar-bu-sene-sampiyonluk-istiyor-1728.jpg)
Çaygökpınar bu sene şampiyonluk istiyor
![Bolu Müftülüğü'nden tadilat açıklaması](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/bolu-muftulugu-nden-tadilat-aciklamasi-1727.jpg)
Bolu Müftülüğü'nden tadilat açıklaması
![Gölcük ranta teslim edildi](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/golcuk-ranta-teslim-edildi-1726.jpg)
Gölcük ranta teslim edildi
![Müftülüğün izinsiz tadilatı Meclis gündeminde](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/muftulugun-izinsiz-tadilati-meclis-gundeminde-1725.jpg)
Müftülüğün izinsiz tadilatı Meclis gündeminde
![Hacı adayları kutsal yolculuğa hazırlanıyor](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/haci-adaylari-kutsal-yolculuga-hazirlaniyor-1724.jpg)
Hacı adayları kutsal yolculuğa hazırlanıyor
![İsmail Akgül; ''İşçi bayramında kıyıma başladılar''](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/ismail-akgul-isci-bayraminda-kiyima-basladilar-1723.jpg)
İsmail Akgül; ''İşçi bayramında kıyıma başladılar''
![Bolu Belediyesi’nden Sağlık Mahallesi’ne Hizmet ve Ödeme Noktası](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/bolu-belediyesi-nden-saglik-mahallesi-ne-hizmet-ve-odeme-noktasi-1722.jpg)
Bolu Belediyesi’nden Sağlık Mahallesi’ne Hizmet ve Ödeme Noktası
![Özcan, bakanların verdiği sözlerin peşine düştü](https://www.bolubilgehaber.com/resimler/icerikler/ozcan-bakanlarin-verdigi-sozlerin-pesine-dustu-1720.jpg)